Koris "Skan"

"Kā gan citādāk lai nosauc kolektīvu, kurā ir muzikāli, talantīgi un dzīvespriecīgi jaunieši!" ar prieku saka diriģente Irēna Zelča.

2016./2017. gada sezona ir jau kora 16. pastāvēšanas gads!

 

„SKAN”

lieliska kompānija

saliedēts kolektīvs

muzikalitāte

sevis attīstība un pilnveide

neaizmirstami brīži

emociju un enerģijas pilnība

 

Tieši korī „SKAN” Tev ir iespēja:

 

  • iepazīties un sadraudzēties ar dažādu jauniešu koru dalībniekiem
  • dziedāt nopietnas, latviešu tautai svētas dziesmas, kā arī nenopietnas un jautras dziesmas
  • koncertēt ārpus Valmieras - apceļot Latvijas āres, kā arī doties uz ārzemēm
  • būt kopā ar enerģijas pārpilno diriģenti un piedzīvot neaizmirstamas emocijas
  • attīstīt sevi – savu personību, muzikalitāti un balsi
  • satikties ar saviem draugiem, kursa biedriem
  • būt par ViA vārda sludinātāju mūzikas un mākslas aprindās
  • uz brīdi aizmirst par studentijas problēmām un nodoties mākslas baudījumam
  • ne vien dziedāt, bet arī atpūsties kopā ar savējiem - ar Skan'istiem!

 

 

„SKAN” ir studentu koris, un tam ir savas īpatnības. "Bijis pat tā, ka 15 minūtes pirms koncerta tiek aktīvi gatavota dziesma. Jo vienam ir bijusi darba aizstāvēšana, otram - eksāmens, trešajam - vēl kas cits," smaidot atceras diriģente.

Korim „SKAN” pa šiem gadiem ir bijuši dažādi piedzīvojumi, ceļojumi, priekšnesumi. 2008. gadā piedalījāmies Vispārējos dziesmu un deju svētkos, kur nokļuvām arī līdz finālam. Dziesmu svētkos pabijām arī 2013. gada vasarā. Vairākus gadus esam piedalījušies Raimonda Paula dziedāšanas svētkos „Arēnā Rīga”. 2013. gada janvārī X Starptautiskajā garīgās mūzikas festivālā „Sudraba zvani”, kas norisinājās Daugavpilī, saņēmām specbalvu par latviešu tautasdziesmas izpildījumu. Esam bijuši dažādās Eiropas valstīs, piemēram, Vācijā, Somijā, Slovākijā. 2011. gada vasarā bijām Viļņā Baltijas valstu studentu dziesmu svētkos „Gaudeamus”, šī gada vasarā tie norisinājās Daugavpilī, kur mēs, protams, bijām un piedzīvojām neaizmirstamas emocijas! Piedalījāmies arī Pasaules koru olimpiādes Noslēguma koncertā un daudzos citos interesantos pasākumos. Varam pačukstēt, ka 2014./2015. gada sezonā gaidāmi ne mazāk aizraujoši piedzīvojumi, kā arī braucieni gan uz dažādām Latvijas vietām, gan arī uz ārzemēm!

„SKAN” ir koncertējis dažādās vietās visā Latvijā. Esam ieguvuši ievērojamus panākumus koru konkursos gan Valmierā, gan citur. Kora „SKAN” repertuārs ir ļoti dažāds, taču mūsu meistarība parasti slēpjas nopietnos, saviļņojošos darbos, no kuriem var uzlādēt enerģiju ilgam laikam.

„Tu vari mūs šķelt, tu vari mūs lauzt,                                                                                                                                                        Mēs tāles sniegsim, kur saule aust!”

Pašsaprotami ir tas, ka mēģinājumi ir svēta lieta, tajos satiekas draugi, un tad var notikt aktīvs un radošs darbs pie jaunu skaņdarbu iestudēšanas.

Korī „SKAN” jāiestājas tiem, kam kora dziesma ir patiesi svēta, tiem, kas dziedot gūst patiesu baudu no vienas no lielākajām nemateriālajām vērtībām – dziesmas.

Kora „SKAN” vadošā komanda ir: superenerģiskā un visādi citādi lielisks cilvēks – mākslinieciskā vadītāja Irēna Zelča; prasīgā, taču tajā pašā laikā sirsnīgā diriģente Liene Zvirbule. No šīs sezonas mūsu kolektīvam pievienosies arī draudzīgā koncertmeistare Līga Ivāne.

 

Kontakti:

Ja vēlies mums pievienoties, tiekamies trešdienās plkst. 19:00 un svētdienās plkst. 12:00 Valmieras 5. vidusskolā Raiņa ielā 3 (pie Dzirnavu ezeriņa).

Vari mums sekot arī Twitter: @Koris_Skan vai rakstīt uz e-pastu: korisskan@inbox.lv. Ja rodas kādi jautājumi, zvani mūsu kora diriģentei Irēnai Zelčai: 26327042!

 

Nāc uzdziedāt!