Atskats uz Ziemassvētku nedēļu

Pirmssvētku nedēļā no 14.12.-18.12. bija raiba praktiski ikvienam ViA studentam un visiem. Bija iespēja darboties radošājās Brīnummeža darbnīcās, taisīt apsveikuma kartiņa, Ziemassvētku dekorus, piedalīties konkursos, meklēt ViA balles biļetes un pats lielākais notikums, apmeklēt Ziemassvētku labdarības koncertu un ViA Brīnummeža balli.

Sākšu ar koncertu, kas notika 17. decembrī, kurā radoši piedalīties bija ikvienam ViA studentam un apmeklējums bija atļauts jebkuram redzēt un dzirdēt gribētājam. Konkursā uzstājās pats ViA retkrors Gatis Krūmiņš ar savu tēvu Aivaru Krūmiņu, ļoti talantīgi un skaisti ViA studenti, kā arī Valmieras deju kolektīvi, koris „Skan” un Valmieras iedzīvotāji.  Koncerts notika ne vien lai priecētu dalībnieku un apmeklētāju sirdis, bet arī, lai ziedotu līdzekļus Valmieras dzīvnieku patversmei. Ziedot varēja pēc izvēles un tik cik daudz var atļauties. Kopā mēs saziedotājam 328 eiro un 48 centus.

Vēlos teikt paldies visiem dalībniekiem:
Koris „SKAN” diriģente Irēna Zelča, koncertmeistare - Līga Ivāne, Rihards Vosulis-Grigulis, Nora Urbāne un  Jonatāns Mednis, Alise Klauža, Kristīne Kazakēviča, Rūta Bēvalde, Marta Zunda un Kristaps Bedrītis, Anna Grosbaha, Kristīne Luca, Mārtiņš Siliņš , Elvis Bisenieks, TDA Gauja, Vidzemes Augstskolas improvizācijas teātris “ViAgars”, Tīna Druva - Druvaskalne , JDK “Sadancis”, Evita Skujiņa, Sintija Kursīte un Gints Smukais, Gatis Krūmiņš un Aivars Krūmiņš. Paldies arī „Cidājam bāram” par atbalstu un kursa „Pasākuma organizēšanas un vadīšanas” studentiem un pasniedzējām.

18. decembrī ViA studenti, absolventi, ViA darbinieki un pasniedzēji, kā arī Valmieras iedzīvotāji varēja apmeklēt ViA Brīnummeža balli. Šis pasākums atšķirība no citām ballēm izcēlās ar dekorācijam, kas kā rāda aptaujas ir ļoti patikušas  57, 4% anketēto, balles viesus sagaidīja arī iespēja piedalīties loterijā un iegūt savā īpašumā kādu noderīgu vai gardu balvu no atbalstītājiem, interesenti varēja piedalīties arī polonēzes dejošanā, dažādās aktivitātēs un konkursos, ausis priecēja „Ballīšu Orķestris”, bet skaistos brīžus fotostūrī iemūžināja Roberts Āboltiņš.

Paldies par atbalstu kino „Gaisma”, „Cido”, „Valmiermuiža”, „Čili pica”, „Citāds bārs”, „Vidzemes papīrs”.
Par dekorēšanu, balles vadīšanu, palīdzēšanu un daudz ko citu paldies „Pasākumu organizēšanas un vadīšanas” kursa studentiem un viņu pasniedzējam.

P.S. Ja vēl neesi aizpildījis aptauju par balli, bet ļoti vēlies, tad te ir links https://docs.google.com/forms/d/1LfkU98602Ues1pRyDpM7j7CUK2gVLkZzYD88rOOac3I/edit

Ar cieņu,
Vera Grāvīte
kultūras virziena vadītāja