"Grandu cīņas" jau pavisam drīz!

Šogad, kā arī citus gadus, Vidzemes Augstskolas Studentu apvienība organizē sporta dienu, kurām šogad īpašs nosaukums – “Grandu cīņas”! Sporta diena norisināsies atpūtas kompleksā "Avoti", 19.aprīlī un noslēguma pasākums bārā Tinte, 21.00!

Sporta diena norisināsies 19.aprīlī, atpūtas kompleksā “Avoti” un tās sākums paredzēts 10.00, kad kopīgi sāksim sportot – spēlēt futbolu, volejbolu, basketbolu, kā arī piedalīties stafetēs, tomēr, lai šī diena būtu īpaši sportiska un saliedējoša, dosimies arī foto-orientēšanās trasē, kur apskatīsim skaistākās Valmieras vietas. Protams, neiztiksim arī bez rezultātu paziņošanas un tā, šoreiz kopā ar pasākuma afterparty norisināsies studentu iecienītajā bārā Tinte.

Šogad sporta diena īpaša ar to, ka piedalīsies arī rektors Gatis Krūmiņš ar īpaši atlasītu Vidzemes Augstskolas pasniedzēju basketbola komandu! S-kojas, Z-kojas, A-kojas, Valmieras, Erasmus, absolventu un maģistru komandas ir jau izaicinājušas rektoru basketbola spēlei!

Lielo paldies mēs sakām mūsu atbalstītājiem atpūtas kompleksam "Avoti", bāram "Tinte", "Cido" grupai, atpūtas parkam "Rāmkalni", Vidzemes Olimpiskajam Centram, Čili Picai, enerģijas dzērienam "Red bull". 

Piedalies arī Tu un piedalies trīspunktu konkursā, un sacenties ar rektoru Gati Krūmiņu!

Atceries, 10.00 Avotos, 21.00 Tintē! Tiekamies 19.aprīlī!