“Grandu cīņas” noslēgušās!

19. aprīlī atpūtas kompleksā “Avoti” norisinājās ViASA rīkotā sporta diena. Sporta dienā piedalījās A0koju, Z-koju, S-koju, Valmieras un Erasmus izveidotās komandas, kā arī īpašā ViA komanda, kuras sastāvā bija Vidzemes Augstskolas rektors, pasniedzēji un administrācija. Pēc rezultātu apkopošanas izrādījās, ka uzvarētāju laurus plūca Zvejnieku ielas dienesta viesnīcas sporta komanda, aiz sevis atstājot Stacijas ielas kopmītņu dalībniekus.

Sporta diena noritēja ļoti pozitīvā, jautrā, tomēr cīņas pilnā gaisotnē. Komandas cīnījās futbola, volejbola un basketbola laukumos, piedalījās stafetēs, kā arī izturīgākie devās pastaigā pa Valmieru, meklējot īpašos apskates objektus, veidojot arī interesantas bildes ar tiem. Noslēgums un rezultātu paziņošana norisinājās bāra “Tintes” mājīgajās telpās, kurās bija arī īpašie pārsteigumi un aktivitātes no “Tintes”.

“Grandu cīņas” bija dramatiskas. To pierāda arī rezultāti, kuri bija ļoti sīvi, jo pirmo no otrās vietas šķīra tikai viens punkts, bet turpat netālu – trīs punkti līdz 1.vietai bija arī A-koju komanda ar kapteini Artūru Jansonu priekšgalā.

Pēc rezultātu paziņošanas Z-koju kapteinis Matīss Kleinbergs neslēpa prieku par uzvaru, tomēr atzina, ja “rezultāts būtu bijis arī tāds, ka S-koju komanda būtu mums priekšā, mums nebūtu žēl. Galvenais tomēr ir tas, ka varējām piedalīties, pavadīt lietderīgi laiku, sportot un atpūsties kopā ar citu komandu dalībniekiem.” Arī viens no Stacijas ielas komandu kapteiņiem Toms Voldeks atzina, ka “sporta diena bija lieliska – norise, kompānija un cilvēki visapkārt. Sports ir sports un tur gadās visādi, tomēr ir prieks, ka vismazākās kopmītnes spēja savākt tik daudz dalībnieku un izcīnīt godalgoto 2.vietu, pavisam nedaudz atpaliekot no 1.vietas. Nākamgad ir zināms, ka varam cīnīties arī par 1.vietu.”

ViASA saka LIELU paldies visiem, kas piedalījās, kā arī tiem, kas palīdzēja organizēšanā un sporta dienas norisē. Vēlamies vēlreiz atzīmēt savus “Grandu cīņu” atbalstītājus “Red bull”, bārs “Tinte”, sporta komplekss “Avoti”, “Rāmkalni”, “Čilī pica”, Vidzemes Olimpiskais centrs, “Cido”.

Fotogrāfijas vari aplūkot šeit: http://failiem.lv/u/imykyjf un http://failiem.lv/u/evyzbcs

Kopvērtējuma, volejbola, futbola, basketbola, stafešu tabulu vari aplūkot šeit: http://failiem.lv/u/tkuwqgg#