Izziņoti pirmie festivāla STUDENTU PARADĪZE mākslinieki

Baltijā lielākais studentu festivāls Ondo.lv STUDENTU PARADĪZE izziņo pirmos māksliniekus. Šogad uz festivāla skatuvēm kāps tādi Latvijā iemīļoti mākslinieki kā MNTHA, Edavārdi, Triānas Parks, Moontalk un OLAS. Festivālam tuvojoties, mākslinieku saraksts tiks papildināts.

Arī šogad festivālā darbosies vairākas skatuves, piedāvājot klausītājiem dažādus mūzikas stilus. Festivāla ievaros norisinās Jauno Mūziķu konkurss, uz kuru vēl aizvien ir aicināti pieteikties un piedalīties jaunie solisti, DJ, muzikālās apvienības un grupas. Labākie dalībnieki uzstāties uz festivāla Studentu skatuves, bet uzvarētājs iegūs naudas balvu 1000 EUR apmērā no pasākuma ģenerālsponsora Ondo.lv un iespēju uzstāties uz festivāla galvenās skatuves līdzās Latvijā pazīstamiem māksliniekiem. Pieteikšanās turpinās līdz 5.augustam festivāla mājas lapā www.studentuparadize.lv

Šogad festivālu papildinās Jauno uzņēmumu Tirdziņa zona. Pieteikties aicināts ikviens uzņēmums, kura piedāvājumā ietilpst tādas pašu ražotas lietas, kā apģērbs, aksesuāri, rotaslietas, suvenīri u.c., un kura īpašnieks ir vidusskolēns vai students vecumā no 16 līdz 25 gadiem. Lai pieteiktu uzņēmumu festivāla Tirdziņa zonai jāaizpilda anketa mājas lapā www.studentuparadize.lv līdz 15.augustam.

Baltijas lielākais studentu festivāls STUDENTU PARADĪZE, norisināsies 18. septembrī Ārenā Rīga. Šogad festivāls tiek organizēts jau 8. reizi un kā ierasts tas kopīgā mūzikas iedvesmā vienos vairāk kā 11’000 Baltijas valstu studentus, vadošās augstskolas un jauniešu iecienītos māksliniekus.

 

Festivāla ieejas biļešu cena šobrīd ir 5 EUR. Biļetes par šādu cenu būs pieejamas ierobežotu laiku, tuvojoties festivālam cena paaugstināsies. Biļetes  iespējams iegādāties Biļešu Serviss tirdzniecības vietās, kā arī internetā – www.bilesuserviss.lv.

 

Festivāla ģenerālsponsors - Ondo.lv, draudzīgs īstermiņa aizdevējs.

 

Festivālu atbalsta: Shark, Pringles, M&Ms, Milka, , Estrella, Just5, Forum Cinemas

Informatīvie atbalstītāji: 1188.lv, Forum Cinemas, TV3, Sound Impulse, Cosmopolitan, Narvesen, Inbox.lv

Partneraugstskolas: RISEBA Studentu parlaments, Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlaments, Ekonomikas un Kultūras augstskolas Studentu pašpārvalde