Noslēgusies ViA Rudens sporta diena!

27.septembrī sporta kompleksā "Avoti" norisinājās sporta diena, kurā uzvaras laurus plūca "Džokonda"

Diena tika aizvadīta svētku noskaņās, jo tieši šajā dienā Vidzemes Augstskolai apritēja 19 gadi! Sporta dienas laikā tika izspēlētas futbola, basketbola, volejbola spēles, tika parādīta veiklība arī stafetes un veidotas interesantas fotogrāfijas foto-orientēšanās! Noslēguma ballīte un rezultātu paziņošana norisinājās jau mūsu iemīļotajā Bārā "Tinte". Kopskaitā sporta dienā piedalījās 10 komandas un aptuveni 80 dalībnieku. Tomēr uzvaras laurus plūca tikai viena komanda. Par uzvarētājiem kļuva "Džokonda", aiz sevis atstājot "Lada sedan" un "Real deal".

"Komandas mērķis tika sasniegts.Nedaudz ir uzkrājies sagurums pēc aktīvi pavadītas dienas, bet prieks par uzvaru noteikti ir. Vienīgi vēlējāmies uzvarēt arī basketbolā," pēc sporta dienas atzina "Džokonda" komandas dalībnieks Madis Oskars Miķelsons. Savukārt "Lada Sedan" komandas dalībnieks sacīja, ka "ir neliels sašutums par neiekļūšanu futbola turnīra izslēgšanas spēlēs, bet tomēr ir prieks par sasniegto un iegūto otro vietu!" 

Vēlamies teikt LIELU paldies mūsu atbalstītājiem - sporta un atpūtas kompleksam "Avoti", Vidzemes Olimpiskajam Centram, kino "Gaisma", pilsētas galerijai "Valleta", "Mangaļi" un bāram "Tinte".

Rezultātus varat apskatīt šeit: http://failiem.lv/u/xstatxy

Foto un video jau pavisam drīz!