Orientēšanās "Valmieras puikām pa pēdām"

7. decembrī plkst. 17.30 norisināsies kas jauns un līdz šim vēl nebijis- orientēšanās “Valmieras puikām pa pēdām”, kas, tāpat kā ikgadējās Valmieras puiku dienas, veltīta autobiogrāfiskā romāna “Valmieras Puikas” autora Pāvila Rozīša gara darbam un autora jubilejai.

Pasākumā Tev būs iespēja:
♦ iepazīt Valmieru tādu, kāda tā bija “Valmieras puiku” laikā, viesojoties vietās, kas bija nozīmīgas gan stāsta varoņiem, gan arī mūsdienu Valmieras iedzīvotājiem un viesiem;
♦ aktīvi pavadīt trešdienas vakaru draugu lokā! 

Lai piedalītos, Tev jāizveido komanda, kurā ir ne vairāk kā 5 cilvēki (visi vismaz 18 gadus veci), jāizdomā komandas nosaukums un jāatsūta pieteikums uz valde@va.lv līdz 6. decembra 23:59! Dalība pasākumā ir bezmaksas.

Kā jau sacensībās, esam parūpējušies par galveno balvu uzvarētājiem, bet pēc orientēšanās Tavu komandu gaidīs silta tēja un uzkodas. Vēlams ģērbties atbilstoši laikapstākļiem!

Pāvila Rozīša autobiogrāfiskais romāns "Valmieras puikas" stāsta par vienu gadu Valmieras skolēnu un iedzīvotāju dzīvēs. Notikumi risinās pirms 1905.gada revolūcijas, kad vietējie iedzīvotāji cīnās par savām tiesībām, rīkojot slepenas sapulces un iedrošinot viens otru uz domām par cīņu.