Piesaki savu Gada Studentu arī Tu!

Lai gan ārā aiz loga jūtams aukstumiņš un pavasaris vēl nav saredzams, strauji tuvojas tas laiks, kad vēderā aktīvi sāks dejot tauriņi un Amors nežēlos savas apburtās bultas, lai sildītu divu mīlētāju sirdis un, nesatraucies, ne tikai mīlētāju; ja nesvini Valentīndienu - nekas, priekš Tevis arī būs pārsteigumi!
Tam par godu šī gada 13. februārī, "Cukurballē", kājas varēs izlocīt gan visi mīlētāji, gan arī tie, kas vēl ir savas otrās pusītes meklējumos.

Bet pirms tam, turpinot tradīciju, godināsim tos studentus, kuri ir čaklākie, aktīvākie un, tavuprāt, ir pelnījuši titulu "Gada students/studente". Piesaki savus kandidātus konkursam, aizpildot pieteikuma anketu,  kā arī iepazīsties ar konkursa nolikumu, lai saprastu vai tavs kandidāts ir šī titula cienīgs. Atceries, ka kandidāts nevar būt kāda cita gada uzvarētājs, viņu nedrīkst arī nominēt, kā piemērs, Toms Treimanis un Ilze Mote (GS 2014). Savus kandidātus vari pieteikt līdz 19. janvārim (ieskaitot), aizpildot pieteikuma anketu un nosūtot to uz valde@va.lv. Balsošana par kandidātiem notiks elektroniski, konkursa rezultāti tiks paziņoti "Cukurballes" laikā, par kuru informācija vēl sekos.

Nolikumu un pieteikuma anketu vari apskatīt šeit - https://failiem.lv/u/qspss3gu#_

Novēlam kārtīgi sasildīties šajā aukstajā laikā!
Jūsu, ViASA.