Sindija Vilde: „Katru dienu mums tiek dotas iespējas”

Atjaunojot „Smart lunch” vieslekciju programmu, otrdien, 15. martā par tematu "Katru dienu mums tiek dotas iespējas: spert soli ārpus komforta zonas un tiekties uz izaugsmi vai palikt uz vietas un ļauties parastajam" runās Sindija Vilde!  Publiskā lekcija norisināsies Vidzemes Augstskolas ēkā, Cēsu ielā 4, plkst. 13:00, tā būs bez maksas, un uz lekciju gaidīts ikviens interesents.

Sindija Vilde daudziem pazīstama kā TV seja – spēles Mīl nemīl un dziesmu šova Divas zvaigznes vadītāja. Taču retais zina, ka Sindija savulaik strādājusi par modeli, vairākus gadus intensīvi darbojusies reklāmas jomā, kā arī ieguvusi mārketinga menedžeres diplomu. Bet tas nebūt nav viss. Tagad viņai pieder arī pašai savs uzņēmums, sava pasākumu aģentūra ar nosaukumu „Chocolate events”. 

Par panākumu atslēgu, pasākumu organizēšanu un savu pieredzi atklāti dalīsies Sindija Vilde.

Interesentiem lūgums iepriekš reģistrēties: http://www.va.lv/lv/content/registracija-sindijas-vildes-vieslekcijai

„Smart lunch” vieslekcijas ir programma, kas Vidzemes Augstskolas studentiem, pasniedzējiem, darbiniekiem, absolventiem un citiem interesentiem ļaus atkal ne vien smelties iedvesmu un uzzināt jaunu informāciju, bet arī nesteidzīgi baudīt pusdienas ne vien paķerot līdzi savu ēdienu, bet arī cienāties ar pīrādziņiem, augļiem un tēju no Vidzemes Augstskolas Studentu apvienības puses.