“Smart lunch” vieslekciju programmas ietvaros ViA uzstāsies Agnese Kleina

 „Smart lunch” vieslekciju programmas ietvaros, otrdien, 5. aprīlī ar tematu ""Jā, bet kāpēc?" uzstāsies grāmatžurnāla „Benji Knewman” galvenā redaktore un izdevēja Agnese Kleina. Par "kāpēc", kurš liek mums no rīta mosties un mainīt lietas, kuras varam mainīt. Publiskā lekcija norisināsies Vidzemes Augstskolas ēkā, Cēsu ielā 4, plkst. 13:00, konferenču zālē, tā būs bez maksas, un uz lekciju gaidīts ikviens interesents.

Par to, kā pierādīt un parādīt citiem, ka tas, ko tu dari, ir nepieciešams?  Kā pašam saprast, ko īsti vēlies darīt ar tām zināšanām un pieredzi, kas Tev ir?
Lekcijas laikā Agnese Kleina pieskarsies zīmola komunikācijas  teorijai no vēstures līdz pat mūsdienām un savai personīgai profesionālajai pieredzei, veidojot grāmatžurnālu „Benji Knewman”. Grāmatžurnāls „Benji Knewman” ir izdots 3 numuros un iznāk 22 pasaules valstīs.

 „Smart lunch” ir vieslekciju programma, kas Vidzemes Augstskolas studentiem, docētājiem, darbiniekiem, absolventiem un citiem interesentiem ļaus atkal ne vien satikt aizrautīgas un radošas personības un smelties iedvesmu, bet arī nesteidzīgi baudīt pusdienas, gan paķerot līdzi savu maltīti, gan cienājoties ar pīrādziņiem, augļiem un tēju, par ko gādās Vidzemes Augstskolas Studentu apvienība.