Veiksmīgi noritējusi Vidzemes Augstskolas 19. dzimšanas dienas balle

Arī Vidzemes Augstskola kļuvusi par vēl vienu gadu vecāka un tam par godu tika organizētā, jau tradiconālā Vidzemes Augstskolas jubilejas balle.

Ballē, kā ierasts, pirmkursnieki sveica savu augstskolu gan ar dejām un dziesmām, gan arī dažādām spēlēm. Sīvākā cīņa notika starp IT, TG un TOV kursu studentiem, kas demonstrēja pārsteidzošas deju prasmes. Kompetentā žūrija, kas sastāvēja no Vidzemes Augstskolas rektora Gata Krūmiņa, ViA SA prezidentes Lindas Bergmanes un jau ilggadēja žūrijas locekļa Ilgvara Ābola. Šoreiz žūrija ne vien izteica komentārus, bet arī izlika vērtējumus un par savu favorītu viņi vienbalsīgi ar trim 10 izvēlējas TG studentus, kas balvā ieguva garšīgos Valmiermuižas alus darītavas izstrādājumus.

Balles turpinājumā sekoja sveicieni augstskolai, kurā mūsu mīļo ViA sveica citu augstskolu pašpārvaldes! Un tieši plkst. 00:00 svētku kūka un svecīšu nopūšana.

Balle būtu pavisam ierasta, ja tieši šajā konkrētajā ballē nenotiktu liels notikums divu cilvēku dzīvē - bildināšana. Protams, protams, ka viņa teica, JĀ un visi kliedz rūgts, ja to esi nokavējis, tad žēl, gan jau katrā ballē tā nenotiks.

Pēc pusnakts sekoja pavisam vienkāršs un ātrs konkurss, kurā uzvarētājs saņēma balvu no bāra "Tinte" 20 eiro vērtībā un ak, jā, šajā ballē 50 laimīgie saņēma arī biļetes uz pirmo mājas spēli komandai "Valmiera/ORDO" jebšu pazīstama kā BK "Valmiera".

Vera Grāvīte un ViA SA saka visiem, kas ieradās, kas sveica, kas palīdzēja, paldies arī vadītājiem, grupai "Without borders", fotogrāfam Klāvam Vasiļevskim un visiem citiem. Tiekamies jau nākamgad!

PS. Bildes būs pieejamas nedaudz vēlāk!