Vides virziens

Vides virziens nodarbojas ar dažādu talku, pārgājienu un ekskursiju organizēšanu un vadīšanu. Tāpat šī virziena uzraudzībā tiek veicinātas dažādas akcijas par resursu taupīšanu, kopā ar Vides virzienu norisinās arī makulatūras vākšanas akcijas. 

Vidzemes Augstskolas Studentu apvienības Vides virziena darbs sadarbojoties ar Eko-padomi 2013.gadā ir vainagojies ar panākumiem. Vidzemes Augstskola ir kļuvusi par pirmo eko-augstskolu Baltijā un pateicoties Vides virzienam saglabā šo titulu jau trešo gadu.

 

Aktualitātes

Vidzemes Augstskola jau kopš 2013. gada ir Eko Augstskola, tādēļ ViA SA Vides virziens rīko foto un video konkursu "Iemūžini zaļu mirkli".
Šī kokursa ietvaros Vidzemes Augstskolas darbinieki, studenti un absolventi ir aicināti iesūtīt fotogrāfijas vai video, kur tiek parādīta videi draudzīga rīcība.
Tie var būt radoši darbi, kas ir veikti jau iepriekš, piemēram, interesants video vai foto no talkas, pārgājieniem un citām aktivitātēm, kā arī kas pilnīgi jauns un speciāli veidots šim konkursam!

Vides virziens sāk rosīties un kamēr vel krāšņais rudens mūs priecē vēlamies tevi iepriecināt ar jauku piedzīvojumu braucienu uz Suntažiem.
Atpūtīsimies piedzīvojumu parkā Aļaska. Dosimies piedzīvojumos, aktīvi pavadīsim divas dienas dabā!

Plašāks info pēc pieteikšanās!
Vietu skaits ierobežots.
Ja ir kādi jautājumi, kā ari piesakies rakstot uz toms.treimanis@va.lv

Hei, Vidzemes Augstskolas student, darbiniek, ciemiņ! 
Vai zināji, ka 40% no visiem cilvēku saražotajiem atkritumiem ir papīrs, iesaiņojums, kartons, žurnāli, avīzes, grāmatas u.c.

Tieši tāpēc no 23. marta līdz pat 26. aprīlim Vidzemes Augstskolā norisināsies akcija "1000 KG - ŪDENS PAR BRĪVU"
Ja mēs visi kopā savāksim 1000 kg makulatūru, tad jau pēc akcijas noslēguma varēsim izmantot dzeramā ūdens automātu studentu atpūtas stūri. 
Ko saki? Vai mēs savāksim 1000 kg makulatūru? Mēs sakām, ka Vidzemes Augstskola to var!

16.aprīlī no plkst.17.00 līdz 19.00 Vidzemes Augstskolā (ViA), Cēsu ielā 4 interesenti aicināti piedalīties "Zaļās mākslas darbnīcā", kurā dalībniekiem būs iespēja iemācīties izgatavot dažādus interjera priekšmetus no lietām un materiāliem, kas savu pirmo mūžu jau ir nokalpojuši. Tādējādi lietas tiks nevis izmestas atkritumos, kā tas parasti notiek, bet gan tām tiks piešķirta jauna dzīvība, atrodot tām varbūt pat pavisam netradicionālu pielietojumu.

24. oktobrī svinīgā ceremonijā Latvijas Universitātes Mazajā aulā tika pasniegtas Vides zinātnes balvas 2014. Konkurss „Vides zinātnes balva” tika rīkots jau septīto reizi un tā mērķis ir novērtēt zinātnieku, skolotāju nevalstisko organizāciju devumu vides jautājumu aktualizēšanā un ilgtspējīgas vides izglītības un zinātnes popularizēšanā.